Kategorie: Články

Výsledky závodů 2010

 

Výsledky závodů v obřím slalomu 20.2.2010

 

Kategorie chlapci 2005 - mladší

1. Daněk Viktor 34:19
2. Palán Josef 36:79
3. Böhm Jakub 39:50
4. Filippi Jakub 49:53 nejmladší závodník
5. Hubler David 50:59
6. Coufal Zdeněk 59:49


Kategorie dívky 2005 - mladší

1. Zikmundová Radka 43:54


Kategorie chlapci 2000 - 2004

1. Muler Vojtěch 24:99
2. Žáček Jan 26:73
3. Daněk Vít 29:33
4. Čaban Aleš 29:47
5. Beránek Lukáš 29:62
6. Filippi Petr 29:91
7. Kovanda Petr 32:08
8. Galovič Ondřej 33:14
9. Miklín Miroslav 33:16
10. Boudník Pavel 34:12
11. Prášek Jaroslav 35:59
12. Čapek Pavel 37:69
13. Pavelka Martin 46:03


Kategorie dívky 2000 - 2004

1. Kadlecová Barbora 25:69
2. Prášková Aneta 26:17
3. Vacková Tereza 29:15
4. Kočková Kateřina 30:18
5. Boudníková Jana 33:10
6. Palánová Zdenka 34:57
7. Mullerová Eliška 37:77
8. Vacková Tereza 38:78
9. Remarová Monika 39:30
10. Coufalová Dagmar 39:55
11. Volková Adéla 43:12


Kategorie muži 1990 - 1999

1. Vacek Ondřej 21:93
2. Novotný Jakub 23:41
3. Bubeník Pavel 23:51
4. Cink Petr 24:46
5. Cink Radek 25:68
6. Ptáčník Michal 26:71
7. Chlád Ondřej 26:83
8. Kupilík Tomáš 27:53
9. Rázl Marek 29:30
10. Zikmunda Jan 31:94


Kategorie ženy 1990 - 1999

1. Kadlecová Kateřina 26:89
2. Chládková Kateřina 26:93
3. Doležalová Andrea 27:30
4. Dejmalová Simona 29:71
5. Remarová Lucie 29:84
6. Slavíková Vendula 30:28
7. Štreubalová Renata 34:12


Kategorie muži 1961 - 1989

1. Kaiser Jaroslav 20:74 nejrychlejší čas
2. Vacek Luboš 20:84
3. Čapek Pavel 21:61
4. Pejchar Tomáš 21:78
5 Cink Petr 22:00
6. Choutka Petr 22:13
7. Prášek Jaroslav 22:38
8.-9. Bezstarosta Milan 22:41
8.-9. Jindřichovský Pavel 22:41
10. Miklín Miroslav 22:76
11. Rejnek Jan 23:20
12. Chlád Josef 23:32
13. Daněk Josef 27:39
14. Doležal Miloslav 27:64
15. Chlád Radek 27:70


Kategorie ženy 1961 - 1989

1. Kočková Marcela 22:82
2. Prášková Václava 24:40
3. Čabanová Simona 24:70
4. Palánová Martina 25:33


Kategorie muži nad 50 let

1. Pejchar Miroslav 22:16
2. Pejchar Josef 22:21
3. Dudák Pavel 26:20
4. Novotný Josef 26:79 nejstarší závodník


Kategorie  ženy nad 50 let

- Pejcharová Zdena nekl


Kategorie muži snowboard

1. Holcman Lukáš 24:80
2. Kovanda Tomáš 26:49
3. Pejchar Miroslav 26:54
4. Cink Petr 27:23
5. Pejchar Tomáš 27:32
6. Kovanda Pavel 27:91
7. Charvát Tomáš 29:35
8. Pešek Dominik 29:50


Kategorie ženy snowboard

1. Kůrková Simona 31:13
2. Šťastná Kristýna 31:86
3. Ježková Adéla 31:95

 

Výsledky jsou bez záruky.V případě nalezení chyby můžete nám napsat.Děkujeme

pdfStáhnout článek v PDF formátu

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 7 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.